Jätame Sinuga hüvasti

Tere, kallis LUFFA pere!

Oleme viimasel ajal olnud veidi vaiksemad. Kuigi LUFFA, meie äsja asutatud osaühing, on meile tohutult südamelähedase missiooni ja kultuuriga, oleme nende paari kuu jooksul inimestena kasvanud ning jõudnud järeldusele, et me ei soovi jätkata selle eestvedamist, vähemalt mitte sellisel kujul ja praeguses eluetapis.

Miks?

Me usume, et missioon, mille eest oleme siiani võidelnud, väärib rohkem aega ja panust, kui meie sellele anda suudame. Oleme viimase paari kuuga leidnud enda isiklikud tulevikualased huvid, mis enam otseselt LUFFAga ei kattu. Tunneme, et samal ajal LUFFA ja kooliga tegelemine ei too lõpuks kummalgi alal edu ning seetõttu seisame valiku ees: kas see või teine. Kuna meie kutsung keskkonda vähehaaval parandada vajab täielikku pühendumist, et see meid ennast elus edasi viiks, aga meie eluteed teisi rööpaid mööda kipuvad liikuma, oleme otsustanud panna LUFFA pausile. 

Usume, et igaüks meist jõuab tagasi ettevõtlusradadele ühel või teisel moel, selles pole kahtlustki. LUFFA oli esimene proovikivi sel teel, mis meid kõiki tohutult kasvatas. Aitäh Sulle, kes Sa meilt ostsid! Aitäh Sulle, kes Sa nõu ja jõuga abis olid. Aitäh Sulle, kes Sa meie postitusi jagasid ning häid sõnu ütlesid. Ilma Sinuta poleks LUFFAt!

Enne lahkumist soovime teha viimase toodete väljapaneku neile, kes on meid sel teekonnal toetanud ning neile, kes pole veel praeguse hetkeni saanud võimalust meie missioonist osa võtta ja meie tooteid endale soetada. Terve meie tootevalik on taas laos saadaval, eriti hoolikalt oleme varunud meie hitt-toodet, LUFFA Ühepoolset svammi. Lisaks on uuenduskuurist läbi käinud LUFFA Linavildist lapp, mille ühele poolele on lisandunud linasest kangast kiht. Loodame, et leiad meie tootevalikust viimast korda endale meelepärase pesukaaslase.

Aitäh, et astusid meiega svammi puhtama tuleviku poole! 

Sinu LUFFA